Próby wątrobowe przy długotrwałym piciu alkoholu

Witam! chodzi o próby wątrobowe, dużo piję alkoholu oraz coli ASPAT-46,7 ALAT 37,2 AMYLAZA EPS 39 GGTP 63 ALK>FOSF> 81 KREATYNINA 0.82 WR (-) czy mam bardzo się martwić?? na ten momoent odstawiłem alkohol od 2 tygodni i nie znam wynikow terazniejszych? proszę o poradę?

pozdrawiam, KG

Jest to poważne ostrzeżenie od wątroby. Przy dalszym nadmiernym piciu wątroba może odmówić posłuszeństwa. zachęcam do kontaktu z ośrodkiem leczenia uzależnień