Procedura oddania swojego dziecka do adopcji

Chcę oddac dziecko do adopcji czy mogę sama podjąć tą decyzje? I wpisać ojca dZiecka jako NN? Jak to wszystko wygląda? Gdzie załatwiać? Bardzo prosze o pomoc. Dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością nie jest to takie proste. Sugeruje zgłosić się do najbliższego ośrodka adopcyjnego. Tak czy inaczej organa te próbują ustalić ojca w razie podania go jako NN.