Procedura po badaniu histopatologicznym

Witam, dziś zadzwonił do mnie lekarz, że jest wynik histopatologiczny (miałam robioną kolonoskopię, podczas której wykryto u mnie guza), ale nie chciał przez tel.powiedzieć jaki wynik, kazał mi jutro przyjechać na badanie na markery nowotworowe z krwi i w czw. mam się udać z wynikiem do onkologa. Czy taka procedura świadczy raczej o złym wyniku i markery są robione w celu wychwycenia ewent.przerzutów?

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć autorytatywnie gdyż za mało wiem o dotychczasowym przebiegu choroby i diagnostyki! Na podstawie przedstawionych przez Panią danych mniemam , że jest Pani w rękach b.dobrych specjalistów! Proszę się Ich trzymać! z.żurawski