Procedury przy Stwardnieniu Rozsianym

Witam, mój mąż choruje na SM. Proszę o informację czy dokumenty o refundację leczenia może wypełnić tylko lekarz w specjalistycznej poradni Stwardnienia Rozsianego, czy też lekarz neurolog w poradni neurologicznej. jak to wygląda od strony procedur.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Każdy neurolog może wypisać takie dokumenty. Najlepiej byłoby jednak, gdyby wypełnił je lekarz prowadzący.