Procent wybarwionych jąder komórek w badaniu histopatologicznym

Witam Bardzo proszę o pomoc w odczytaniu wyników badania histopatologicznego. ROZPOZNANIE: rak zrazikowy naciekający, typ klasyczny RECEPTORY ER - Procent wybarwionych jąder komórek (zakres): 81-90% - Intensywność barwienia: średnia - Interpretacja: dodatni PR - Procent wybarwionych jąder komórek (zakres): 71-80% - Intensywność barwienia: średnia - Interpretacja: dodatni HER2: ujemny (0) INDEKS Ki-67: <1% panCK(+)

Witam , szczegółowe tłumaczenie każdego określenia z tego wyniku wykracza poza ramy odpowiedzi internetowej i wymaga omówienia lekarza prowadzącego z pacjentką! Wynik jednoznacznie opisuje obecność raka zrazikowego!!! z.żurawski