Proces gojenia i powrót do sprawności po operacji przetoki odbytu

Jestem po operacji przetki odbytniczej kompletnej goić się już piąty miesiąc. Czy jest możliwość że po całkowitym zagojeniu moje mięśnie odbytu powrócą ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn co ma Pani na myśli powrócą? konieczne jest poznanie większej ilości informacji np czy ma Pani obecnie nietrzymanie stolca? i wiele innych przyczyn. Konieczna jest kontrolna wizyta u lekarza proktologa.