Próchnica na przednich zębach

Witam. Moim problemem jest próchnica na przednich zębach, próchnica dotknęła prawie całe górne uzębienie, nie wiem jak ocenić stan tego uzębienia ale próchnica dotknęła je tak że zajmuje aż 1/2 zęba. Czy przy takich dziurach da się coś poradzić na nie ? Da się to wyleczyć ? Dużo czasu na to schodzi i czy duże koszty będę musiał za to ponieść ?

Witam, proszę nie załamywać się a podjąć szybkie i zdecydowane leczenie. Część zabiegów może Pan wykonać w ramach NFZ a za część na pewno trzeba będzie zapłacić. Ceny są różne i żeby otrzymać odpowiedź na to pytanie trzeba zgłosić się do lekarza i z nim porozmawiać na temat kosztów. Może Pan zasięgnąć porady kilku dentystów i wybrać tę ofertę, która odpowiada najbardziej. Pozdrawiam i życzę powodzenia.