Produkty dostarczające węglowodany i białka

witam chcialbym zapytac o wyroby ktore dostarczaja weglowodanow a ktore bialka jako ze od nie dawna zaczolem cwiczyc dziekuje

Witam,

do produktów węglowodanowych zaliczamy przede wszystkim:
kasze, makarony, pieczywo, ziemniaki, warzywa, owoce, płatki zbożowe, ryż. Natomiast źródłem białka w diecie są produkty pochodzenia zwierzęcego tj. mięso, ryby, produkty nabiałowe, oraz suche nasiona roślin strączkowych.

Serdecznie pozdrawiam,
mgr Alicja Golonka
http://www.dietetyk-proporcja.pl