Produkty na produkcję krwi

Witam, jakie produkty nalezy spożywać na produkcje krwi. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Domyślam się, że chodzi Panu o produkty zawierające dużo żelaza (poprawa zawartości hemoglobiny i żelaza we krwi). Są to produkty z mięsa czerwonego, podroby, buraki i rośliny zielone (brokuły, kapusta). Produkty roślinne mają mniejsza przyswajalność żelaza i należy je spożywać z witaminą C.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski