Promieniująca bolesność biodra do kolana i kostki

W trakcie spaceru zabolała mnie noga w lewej części biodra a dokładniej na samej górze tam, gdzie łączy się z brzuchem. Ból przebiegał na rogu biodra i trochę na udzie tak jak idzie żyła na biodrze z boku. Następnego dnia kłuło tak mocno, że nie mogłem zrobić kroku. Lekarz stwierdził naciągnięcie. Następnego dnia ból promieniował do uda, pod kolano, nogę i kostkę. Dziś pozostało tylko 'czucie żył' pod kolanem i na nodze przy stawianiu kroku i sporadyczne kłucie na rogu biodra (lewa noga tylko).

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez przeprowadzenia badania ortopedycznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Przyczyną bólu może być nadciągnięcie, przeciążenie, nerwoból lub nadwyrężenie kończyny.