Promieniujące bóle bioder

Witam! Mam 26 lat, od półtora tygodnia boli mnie lewe biodro. Początkowo był to ból objawiający się tylko od wewnętrznej strony, przy rozchylaniu nóg oraz przy nagłych ruchach. Obecnie dodatkowo zaczął mnie boleć cały staw, jest to ból ciągły, tak jakby po prostu to miejsce było przemęczone (podobnie bolą nogi po długim marszu), promieniuje do tylnej strony biodra/miednicy/ pleców. Biodro boli nawet w spoczynku i podczas leżenia na lewej stronie ciała, przy ruchach czasem ból jest kłujący. Anna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie stawu biodrowego. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy.