Promieniujące bóle pod mostkiem od 30. tygodnia ciąży

Od czasu 30 tyg ciazy mam dziwne bole jakby zoladek zaraz pod mostkoem promieniuje po lini prawego podzebra i plecow. Gdy dotykam zebra to jakby mi ktos sciskal miesnie i miala siniaka tam. Bol po penym czasie sam ustepuje czasem po kilku godzinach. Badania krwi apat alat amylaza itp ok gastroskopia wykazala niezyt przewlekly zoladkab usg jamy brzusznej ok. Rtg wykazalo niewielka skolioze. Od porodu minelo 2 miesiace dodam ze corka zmarla w 38 tyg. A ja nadal mam te bole co to jest?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez możłiwości analizy wykonanych badań, jednak skłaniałbym się do nieżytu żołądka jako przyczyny Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z gastrologiem. Należy oczywiście wykluczyć przyczyny kardiologiczne wykonując EKG.