Promieniujące bóle zębów, szczęki a podejrzenie chorych zatok

Mam dosyć dziwne bóle - ból nosa; czasem mam wrażenie, że bolą mnie też zęby lub szczęka. Czasem jakby ten ból był tak wewnątrz nosa, nie raz promieniuje na boki pod oczami, nie raz jakby wychodził od podniebienia twardego. Coś jakby mnie bolało tak w środku za nosem. Bardzo krótko zdarzały się także bóle głowy. Prawie cały czas mam zatkany z 1 strony nos (nie zawsze z tej samej). Czy to będzie coś związane z zatokami? Czy można podejrzewać coś cięższego, np. nowotwór czy torbiel?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania niestety nie da się postawić właściwej diagnozy, sugeruję udać się do laryngologa.
Pozdrawiam