Promieniujący ból biodra i drętwienie nogi a interpretacja wyniku tomografii komputerowej kręgosłupa

Witam mam 47 lat od 4 m-cy męczę się z bólami, drętwienia i bólu całej lewej nogi,bolało mnie biodro,a ból promieniował przez całą nogę.Leki,zastrzyki,rehabilitacja.Wynik TK Kręg.Na L3/L4 centralna wypuklina kr.międzykręgowego na gr.3 mm z modelowaniem na w.oponowy.Na l4/L5 lewoboczna przepuklina jądra szerok.18 mm gr.4.z uciskiem na w.opon.uciskając korzeń ner.rdzenia L4. Na L5/S1 centralna przepukl.j.miażdż,szer.16 mm gr.6 z uciskiem na w.opon..Co mam robić przy takich wynikach.Proszę o pomoc.
47 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiany opisane w badaniu mogą powodować dolegliwości bólowe oraz zaburzenie czucia w kończynie. Jeśli leczenie zachowawcze nie przynosi spodziewanych efektów to najprawdopodobniej konieczny będzie zabieg operacyjny. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych zadecyduje o dalszym postępowaniu.