Promieniujący ból podbrzusza i bezskuteczne starania o dziecko

Witam. Od pewnego czasu odczuwam straszny ból podbrzusza z lewej strony, niekiedy nawet do tego stopnia, że ból promieniuje i boli mnie noga. Nie wiem co mam robić, boje się wizyty u lekarza ponieważ obawiam się że może wykryć coś złego. Mam 23 lata i nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa...:-( Od 5 lat wspłóżyje z moim chłopakiem, od jakichś 2 lat staramy się o dziecko, ale nic z tego nie wychodzi. Czy mogę być bezpłodna???

Witam, przykro mi, ale obawiam się, że tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do ginekologa. Pozdrawiam