Promieniujący ból poniżej pępka

Witam, od jakiegoś czasu boli mnie brzuch po prawej stronie, wydaje się że na wysokości poniżej pępka, jednak czasem promieniuje jeszcze w dół. Również pojawiła się u mnie zgaga, pieczenie w przełyku. Początkowo myślałam że mogą to być sprawy kobiece, jajnik lub może jakieś przeziębienie (z racji zimna jakie panuje u mnie w pracy) lub jakis stan zapalny który przejdzie, jednak niedawno zaobserwowałam ból po posiłku. Co może być przyczyną??Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie przewodu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.