Promieniujący ból pośladka do kręgosłupa lędźwiowego po wysiłku

Mam poważny problem z bólem w prawym pośladku który promieniuje do krzyża też po prawej stronie. Boli mnie zawsze bardzo mocno po wysiłku np dzisiaj po intensywnym grabieniu liści i sprzątaniu co to może być? Dodam że jestem kobietą, mam 25 lat 169cm wzrostu i sporą nadwagę, ważę 84kg. Jestem osobą dość aktywną i ten ból strasznie mi przeszkadza nawet gdy leże na lóżku i chcę się obrócić boli, przy wstawaniu i zginaniu również. Bardzo proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa promieniujący do pośladka może być spowodowany nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można a wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.