Promieniujący ból w okolicy cięcia krocza a badanie pozwalające postawić diagnozę

witam. odczuwam promieniujacy bol, w okolice ciecia krocza ( kości łonowej ?). tylko i wyłacznie po prawej stronie .W badaniu fizykalnym lekarz ginekolog nie stwierdzil zadnych zmian. czy badanie tk okolic jamy brzusznej narzadow miednicy pozwoli cos wyjasnic? jakie badanie jeszcze pozwoli postawic diagnoze?.bardzo prosze o rzeczową pomoc.badanie tk zamierzam zrobic prywatnie, o ile jest zasadne. gdyz zaden z lekarzy nie chce dac mi skierowania.

Piotr Pilarski

Może Pani wykonać to badanie jednak jeśli po badaniu fizykalnym wykonanym przez wielu lekarzy, żaden nie stwierdził nic niepokojącego to wątpię aby coś ono dało.

Pozdrawiam.