Promieniujący nerwoból nogi

Dzien Dobry. Od zeszlej srody mam promieniujacy nerwobol prawej nogi. Bol zaczyna sie od pachwiny, przchodzi przez biodro (tylna czesc), idzie wzdluz srodkowej i zewnetrznej czesci uda, az do kolana. Duzo cwicze wiec myslalam ze naderwalam sobie miesien ale w tym tygodniu zrobilam sobie przerwe a bol dalej sie nasila. Warto rowniez dodac ze najgozej jest podczas siedzienia, nie moge rowniez zalozyc nogi na noge. Prosze o rade. Mieszkam obecnie w Angli gdzie do speciality trudo sie dostac

Witam, opisane objawy sugerują przeciążenie stawu krzyżowo-biodrowego, który potrafi promieniować w podany sposób. Dodatkowo stan mogą podtrzymywać napięte odruchowo mięśnie obręczy biodrowej (biodrowo-lędźwiowy, pośladkowy średni, gruszkowaty, czworoboczny). Proponuję udać się do osteopaty, który zróżnicuje przyczynę dolegliwości. Pozdrawiam Dziękuję