Propozycja wspólnego mieszkania i seksu

Facet, którego nie znam zaproponował mi wspólne mieszkanie i wspólne sex. Ja dużo przeżyłam, skrzywdzono mnie. A po za tym czy nie powinno się faceta lepiej poznać i iść wtedy do łóżka?????? Ja już taką przygodę miałam, że kolegi co poznanego zaprosił mnie do siebie. Myślałam, ze miło spędzimy czas. świece, słodycze A tu zaczął mnie dotykać gdzie ja nie chciałam . Szarpałam się, ale nic to nie dało. Nie chce , że kolejny człowiek mnie jeszcze skrzywdzić??? Napisałam o tym terapeutce.

Dzień dobry.

Istotnie, warto kogoś bliżej poznać, zanim się wspólnie zamieszka, a już na pewno zanim podejmie się z tą osobą kontakty seksualne. Sądząc jednak z Pani dylematu, jest to zapewne staroświecki i całkowicie nieżyciowy pogląd.

Pozdrawiam.

Przyznam, że dla mnie jest niezrozumiałe w ogóle poważne rozpatrywanie możliwości mieszkania i spółkowania z kimś obcym, nieznanym. Niezależnie jednak od indywidualnej, prywatnej hierarchii życiowych wartości - jest to zachowanie nader ryzykowne.
Jako biegły seksuolog i psychiatra móglbym wiele o tym powiedzieć.
Pozdrawiam. JW