Prosaki na zewnętrznej i wewnętrznej stronie prącia

Dzień dobry. Mam pytanie mam na skórze prącia trochę prosaków na zewnętrznej stronie i wewnętrznej. Nie wygląda to ładnie, ale z drugiej strony wogóle mnie to nie swędzi ani nie boli. Czy lekarze zalecają ich usunięcie czy po prostu zostawić to w spokoju, że taka uroda skóry. Jeden dermatolog mi powiedział, że to tak samo jakby ktoś się martwił tym, że ma piegi na twarzy, jego zdaniem tak samo jest z prosakami po prostu są i nie zawracać sobie tym głowy. Co Wy o tym sądzicie ? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście proponowałbym udanie się do dermatologa lub urologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.