Prośba o analizę MRI głowy z kontrastem

Dzień dobry! Mam pytanie odnoście MRI głowy z kontrastem. Dostałam wynik "W istocie białych płatów czołowych i ciemieniowych, okołokomorowo, słabo odgraniczone ogniska podwyższonego sygnału w sekw. T2 - zależnych śr. do 5 mm - zmiany zwyrodnienowe?demielinizacyjne?dysmielizacyjne?. W sąsiedztwie trzonu lewej komory bocznej w płacie czołowym drobne ognisko płynowe śr. 2-3 mm". Bardzo proszę o analizę. Zaznaczam, że mam zawroty, lekki zanik równowagi oraz ból ciemieniowy głowy Pozdrawiam

Proszę zgłosić się na konsultację do neurologa, który to badanie zlecał.
Wynik badania analizuje się w kontekście wywiadu, zgłaszanych dolegliwości, badania fizykalnego. Specjalista zinterpretuje wynik a w razie potrzeby zleci wykonanie innych badań. Zmiany z całą pewnością wymagają wyjaśnienia.