Prośba o analizę RTG kręgosłupa 61-letniej kobiety
Witam,Bardzo prosze o porade co oznacza wynik RTG:lewostronna skolioza kręgosłupa ledźwiowego ze zmianami i zwyronieniowymi o typie spondylosis lumbalis.Tworzenie się mostka kosrnego lewobocznego L4/L5.Discopatia na wysokości trzonów kręgowych L4/L5 i L5/S1.Katowe ustawienie kości krzyzowej. Dziękuję!

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
73 poziom zaufania
Witam. Opis rtg świadczy o występowaniu licznych zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy w celu uzyskania niezbędnych zaleceń. Pozdrawiam.