Prośba o analizę wyników badań hormonalnych podczas starań o dziecko

Prosiłabym o analize wyników (wizyte u endokrynologa mam umowioną dopiero za 2 miesiące..a strasznie się stresuje czy wszystko jest ok).Chciałabym starać się o dziecko ale mam bardzo nieregularny okres + częste plamienia.. Progesteron (22dzień cyklu) 0,69 ng/ml TSH 1,200 µIU/ml Estradiol 38,87 pg/ml Prolaktyna (5dzień cyklu) 284,40 mIU/l Estradiol 38,87 pg/ml

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wartość TSH oraz prolaktyny są prawidłowe. Wynik progesteronu <= 3ng/ml świadczy o braku owulacji. Niestety nie napisała Pani w którym dniu cyklu badany był estradiol, co uniemożliwia interpretację.