Prośba o analizę wyników badania krwi 67-letniej osoby

Witam ! Mam lat 67 ,badanie krwi wykonane 30.12.2014r. BILIRUBINA Całk. wynik = 1,57 mg/dl ,L 0,30 , H 1,20 . Cholesterol całk. = 200 mg/dl , L 115,00 , H 190. Trójglicerydy = 192 mg/dl , L 0,00 , H 150,00 . Morfologia krwi jest w normie . Nie odczuwam żadnych dolegliwości. Biorę leki na nadciśnienie ,które jest mierzone i też jest w normie. Czy to oznacza ,że powinienem być zaniepokojony ( Bilirubina) i podjąć leczenie ? u lekarza jakiej specjalności ? Bardzo dobry portal internet. Wiesław P.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji najprawdopodobniej wystarczy wdrożenie diety. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.