Prośba o analizę wyników badania nasienia narzeczonego

Witam bardzo prosilabym o przeanalizowanie wynikow badan nasienia narzeczonego: wyglad prawidlowy, uplynnienie 20, objetosc 4,2 , ruch postepowy 0, ruchniepostepowy 40, plemniki nieruchome 60, liczba plemnikow 6,0 , calkowita liczba plemnikow w ejakujacie 25,2, leukocyty 0,komorki spermatologiczne 0, wynik : oligoteratozoospermia , prosze o porade bo nie wiemy jakie mamy szanse na uzyskanie ciazy dodam , zemoje wyniki sa w normie.

Moze Pani odniesc sie we wlasnej analizie do ogolnodostepnych norm WHO