Prośba o analizę wyników badania obrazowego mózgu 25-latki

witam bardzo proszę o analizę moich wyników: w okołokomorowej istocie białej prawego płata czołowego obecne pojedyncze ognisko wielkości 5x2mm, hiperintesywne w obrazach T@ zależnych i FLAIR - niespecyficzne naczyniopochodne przewlekłe? Demielinizacyjne? w przebiegu neuroinfekcji. Niewielkie uogólnione zaniki korowo-podkorowe mózgu i móżdżku. Układ komorowy nieco zanikowo poszerzony. Torbiel szyszynki średnicy około 10 mm . Dziękuje

Magdalena StusiĹska

Obraz rezonansu sugeruje przebytą neuroinfekcję- po której została niewielka zmiana w płacie czołowym i niewielkie zmiany móźdzku. Zmiany te nie powinny dawać objawów.