Prośba o analizę wyników morfologii 10-letniego dziecka

Proszę o interpretacje wyników badań mojej 10 letniej córki. Morfologia: Podwyższone Mono% 12,4 norma 1-6. Surowica: białko C-reaktywne (cep) 2,8 mg/o norma <1,60. Mocz: leukocyty - liczba (c30) 3-5 www norma 0-3wpw, bakterie dość liczne wpw. Pozostałe wyniki wszystkie w normie.AST i ALT, amylaza również w normie. Dodam, że dziecko miało robione wyniki ponieważ 2 dni wcześniej wymiotowało. Co może oznaczać taki wynik, czy powinnam się martwić? Proszę o odpowiedź.

Witam. Wyniki badań nie budzą niepokoju i prawdopodobnie związane są pojawieniem się wymiotów.