Prośba o analizę wyniku badania płuc

Proszę o bliższe informacje na temat mojego badania. W obu płucach widoczne drobne, niespecyficzne guzki, nie ulegające wzmocnieniu kontrastowemu; w PP w segm 6 śr. 6 mm, w segm 4/5 śr 5mm oraz w segm. 3 śr. ok 7mm; w segm 9 PL guzek śr. 5mm oraz drobny pęcherzyk rozedmowy śr. 9mm; Początkowy odcinek pnia trzewnego przewężony przez więzadło łukowate przepony; w nerce prawej zmiana hipodensyjna o morfologii torbieli śr. 25mm; poza tym objęte badaniem narządy jamy brzusznej bez patologii.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik powinien być oceniony przez lekarza prowadzącego, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.