Prośba o analizę wyniku krzywej cukrowej kobiety w ciąży

witam, w 27 tygodniu ciązy podczas badania krzywej cukrowej wyszedł mi wynik 171. Jest to wynik po zażyciu 75g glukozy. Odczyt po 2h. Pierwszy odczyt (na czczo) - 90. Lekarz zalecił powtórzenie badania. Powtórzenie nastąpiło po tygodniu stosowania diety. Wtedy na czczo wyszło 62. Po 1h wynik taki sam, zaś po 2h wynik 103. Co to oznacza? dlaczego wystąpiła taka różnica? I czy mam powody do niepokoju? Pozdrawiam

Witam,
drugi wynik jest prawidłowy i nie ma powodów do niepokoju.
MOżliwe iż przed pierwszym badaniem nie zastosowała Pani odpowiednich zasad dotyczących karencji posiłków.

pozdrawiam