Prośba o intepretację EKG serca u 21-latki

Witam! Proszę o interpretację EKG serca,czy parametry nie odlegają od normy? HR : 68 (1/min) RR: 873(ms) QRS: 80(ms) QT: 385 (ms) QTc: 359(ms) P: 80 (ms) PQ: 126(ms) Oś P: 24 Oś QRS : 28 Oś T: -5

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości by wiarygodnie zinterpretować podane wartości bez oceny papierowej wersji EKG. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.