Prośba o interpretację badania Holter EKG u 30-latki

Witam bardzo proszę o interpretację badania holter Liczne artyfakty w 3 kanale.Rytm prowadzący zatokowy o średniej częstości komór 75/min . Maksymalna częstość rytmu komór 154/ min (wtedy wnosiłam coś cieżkiego po schodach) w przebiegu rytmu zatokowego. Minimalna częstość rytmu komór 43/ min (sen) w przebiegu rytmu zatokowego EXV 0/dobę,EXSV 9/dobę w tym pojed oraz 2 pary.Istotnych zmian odcinka ST oraz zaburzeń przewodnictwa nie było. Pauz powyżej 2.5 sek nie rejestrowano.z góry bardzo dziekuję

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wynik badania powinien ocenić kardiolog w oparciu w wskazania do jego wykonania, wyniki innych badań i stan kliniczny. Sam opis badania nie wskazuje konkretnej jednostki chorobowej i mieści się w zakresie normy dla wieku.