Prośba o interpretację badania tarczycy

Dzień dobry, proszę o interpretację badania - Tarczyca - MK Struktura gruczołu niejednorodna z dyskretnie zaznaczoną przewaga hipoechogenicznych ech i z nieznacznie rysującymi się pojedynczymi guzkami śr. do 7mm. Cieśń 3mm. Płat prawy 44x 16x14,7mm/4,36cm3. Płat lewy 40x 17x 16mm /5,75cm3. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Elżbieta R.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest poziom hormonów? Jakie objawy występują? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.