Prośba o interpretację CT głowy po przeżytym wylewie łagodnym

Witam mam pytanie prosze o interpretacje zapisu CT głowy, ze względu na przeżyty wylew łagodny.Opuszczony kącik ust i mniej sily w lewej rece. Obustronnie w strukturach głębokich mózgu pojedyncze, drobne hypodensyjne obszary-zmiany naczyniopochodne?przestrzenie Robina-Virchowa?W prawej półkuli hypodensyjny obszar-odpowiada najpewniej artefaktowi.Poza tym nie stwierdzam nieprawidłowych ognisk w mózgowiu.Możliwość grobnego ok.1.8 mm kostniaka sitowia przedniego,po lewej stronie.

"Wylew" to troszkę nieprecyzyjne potoczne określenie. Udar niedokrwienny? krwotoczny?
W opisie CT głowy stwierdza się rozsiane zmiany związane z miażdżycą? nadciśnieniem?
Jeśli był udar niedokrwienny, to mogą być zmiany związane z miażdżycą.
Kostniak bez znaczenia klinicznego. Atrefakt - błąd aparatury.