Prośba o interpretację EEG 8-letniego syna

Proszę o interpretacje wyniku eeg 8 letniego syna.. Badanie wykonano w czuwaniu bez leczenia zapis dość słabo zróżnicowany przestrzennie czynność podstawowa w okolicach ciemieniowo- potylicznej składa się z rozsianych fal alfa 8-9 HZ RZ słabo zaznaczone we wszystkich okolicach dominują rozsiane fale wolne theta o ampl tła W trakcie HW wyrażne uogólnione zwolnienie zapisu FS nie aktywuje zapisu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik EEG powinien zinterpretować specjalista neurolog, który zlecił wykonanie badania. Konieczna jest bowiem ocena wyniku w oparciu o dane kliniczne.