Prośba o interpretację MR głowy u 58-latki

Proszę o interpretację.Kobieta 58 lat ma zawroty wymiotuje boli glowa. MR głowy.Badanie wykonano przeglądowo w sekwencjach FSET1 FSE T2-zaleznych i FLAIR,DWI oraz FSE T1 po dożylnym podaniu środ. Przysadka mózgowa spłaszczona wypełniona płynem cechy pustego siodła.Tkanka mózgowia o prawidłowej intensywności sygnału istoty białej i szarej.Struktury tylne jamy w normie.Układ komorowy symetryczny nieposzerzony.Struktury centralne nie przemieszczone.Zbiorniki pajęczynówki o prawidłowej konfiguracji.

Mamy chyba do czynienia z : Empty sella syndrom konieczna konsultacja endokrynologa oarz ewentualnie neurochirurga