Prośba o interpretacje rezonansu magnetycznego głowy

Od roku boli mnie głowa- punktowo, w okolicach prawej skroni. Wizytę do neurologa ma wyznaczona dopiero za miesiąc. A w tym czasie mam przyznane sanatorium. Nie wiem czy ma przyśpieszać, czy spokojnie poczekać. Proszę wiec o interpretacje. Opis RM, Nieliczne, niewielkie zmiany hiperintensywne w obrazach T2-zaleznych w obu półkulach mózgu, najprawdopodobniej naczyniopochodne - bez cech świeżego udaru w sekwencji DW1. Nie stwierdzam innych nieprawidłowych zmian, ani zaburzeń dyfuzji w strukturach mózgu i tylnej jamy czaszki. Układ komorowy symetryczny, bez zniekształceń i przemieszczeń. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Redakcja abcZdrowie

Szkoda, że nie podała Pani swojego wieku i chorób na jakie się leczy. W przytoczonym opisie MRI nie dostrzegam powodów do przyspieszenie wizyty u neurologa, czy też zaniechania pobytu w sanatorium. Przy podejmowaniu tego typu decyzji istotne jest, czy Pani dolegliwości pozostają na podobnym poziomie.