Prośba o interpretację rezonansu magnetycznego głowy 56-letniej osoby

Witam serdecznie i bardzo proszę o interpretację mojego MR głowy Dość liczne,drobne obszary demielinizacji naczyniopochodnej w istocie białej obu półkul mózgu,śr.do 5mmUkład komorowy symetryczny bez ucisku(komora III szer.6mm. Pogłębiony zachyłek przedlejkowy.Struktury podmiotowe bez zmian ogniskowych.Czy powinnam się bać? Zaznaczę tylko że man 56 lat .Dziękuję za odpowiedz.

Wynik nie wskazuje na sprawy zagrazające należy pilnować ciśnienie krwi poziom cholesterolu i ewentualnie prace serca, pozdrawim