Prośba o interpretację TK jamy brzusznej u 47-latki po mastektomii lewostronnej

Proszę o kolejną interpretację: TK jamy brzusznej - watroba ulegla powiekszeniu 19,5cm-wymiar podłuzny w ini CC i słuszczeniu gęstośc do 40jH, w obu jej płatach pojawiły się hypodeksyjne ogniska meta-największe w segmVII wielk.8x30x40mm, powiększyły się węzły chłonne okołoaortalne do max wym 18x9mm, w tkance tłuszczowej otrzewnej poniżej wnęki watroby pojawił się drobna guzkowa struktura sr 5mm-w.chłonny lub ognisko meta. Stan po mastektomii lewostronnej.

Należy traktować ten opis jako stwierdzenie zmian przerzutowych w wątrobie i otrzewnej. Do rozważania leczenie systemowe - chemioterapia dożylna (z uwzględnieniem wcześniejszego leczenia), po konsultacji z onkologiem. Możliwości leczenia chirurgicznego na tym etapie - nie ma.