Prośba o interpretację wyników 15-letniej córki

Proszę o interpretację wyników mojej 15-toletniej córki tsh 2,35 (0,270-4,200) ft3 3,25 (2,00-4,40), ft4 1,10 0,93 -1,70). Martwi mnie wynik z krwi eozynofile 2,3 (3,0-8,0). Ja mam chorobę hashimoto.

Badania hormonalne w normie. W badaniu morfologi krwi podaje się wzór odsetkowy krwinek białych i ilość bezwzględna krwinek białych np eozynofilów. Nie bardzo wiem o czym pani pisze czy o ilości bezwzględnej czy o wzorze odsetkowym.Czy tak czy siak eozynofilów jest trochę za mało. Jest to dolna granica normy i jeśli badania hormonalne są OK, nie musimy się tym specjalnie przejmować. W wielu stanach może dochodzić do spadku ilości eozynofilów np. stres, wysiłek fizyczny, uraz, infekcja. Jeśli córka dobrze się czuje można tylko powtórzyć badanie za ok 6 tygodni. Pozdrawiam.