Prośba o interpretację wyników 3-letniego syna z zapaleniem płuc i oskrzeli

Dzień dobry, Prosze o interpretacje wyników mojego 3 letniego synka, który od jakiegoś czasu boryka się z zapaleniami płuc i oskrzeli : Mycoplasma pneumoniae Przeciwciała w kl. IgG 10,56 RU/ml Mycoplasma pneumoniae Przeciwciała w kl. IgM 0,17 Ratio Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć na temat wyników proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.