Prośba o interpretację wyników badań hormonalnych u 27-latki

Witam, proszę o interpretacje wyników. 17 –OH progesteron 2,79 ng/ml (w fazie folikularnej) normy kobiety: 0,2 - 1,3 ng/ml faza folikularna, DHEA-S - 392,7 μg/dl norma 25,9 — 460,2 FSH 5,2 (robione w fazie folikularnej) mIU/ml 3,5 - 12,5 Faza folikularna Luteotropina 4,1 ml (w fazie folikularnej) mIU/ml norma faza folikularna 2,4 -12,6 mIU/ml Testosteron ­ 0,78 ng/ml norma 0,14 — 0,76

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie u