Prośba o interpretację wyników badań krwi 3 latka

Witam. Prośba o interpretację wyników badań krwi: dziecko, lat 3, z objawami lekkiego przeziębienia i temperaturą 38 stopni i wysypką. Pediatra nie wie co jest przyczyną: WBC: 10.2 H 10 3/mmm3 RBC: 4.44 10 6/mm3 HGB: 11.9 L g/dl HCT: 37.1 % PLT: 308 10 3/mm3 PCT: .210 % MCV: 83 um3 MCH: 26.8 l PG MCHC: 32.2 g/dl RDW: 12.8 % MPV: 6.8 um3 PDW: 13.1 % Z góry dziękuję za odpowiedź.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań swojego dziecka z lekarzem pediatrą, który będzie miał możliwość zebrania wywiadu i zbada fizykalnie dziecko. On będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia chłopca.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl