Prośba o interpretację wyników badania krwi u 46-latki

Witam. Bardzo proszę o interpretację wyników badania krwi: -leukocyty 3,4 (norma od 4,0) -neutrofile 1,82 (norma 2,5) -eozynofile 0,03 tys/ul (od 0,1) -eozynofile 0,9 % (od 1,0) O czym mogą świadczyć takie wyniki i co powinnam w tej sytuacji zrobić? Dodam jeszcze, że już od kilku miesięcy mam podobne wyniki (badania robione są mniej więcej co 2 miesiące). Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Witam. Po pierwsze - nie znamy pozostałych wyników morfologii i przede wszystkim Pani dolegliwości. Bez tej wiedzy bardzo trudno wnioskować czy podejzewamy jakąś patologię czy jest to dla Pani stan fizjologiczny. Warto byłoby porównać te wyniki z dawniejszymi (z przed kilku lat).