Prośba o interpretację wyników badania prenatalnego w 14. tygodniu i 6. dniu ciąży

Witam, Proszę o interpretacje wyników badania prenatalnego, czy są powody do niepokoju? Badanie robione w 14 t. 6 dn. wg CRL 14t. 1dn. FHR:165 ud/min, CRL:77,1 mm, NT:2,50 mm, BPD:29,0 mm, HC:101,7 mm, AC:89,8 mm, FL:13,1 mm, Dectus Venosus 1,00, kosc nosowa: wątpliwa, przepływ na zastawce 3dzielnej: prawidłowe reszta anatomii płodu ok. Wynik PAPPA (krew pobrana 2 tyg wczesniej) Wolne bhCG: 40,13 IU/I odpowiada 1,255 MoM, PAPP-A 0,620 IU/I odpowiada 0,556 MoM.

Szanowna Pani,
końcowe ryzyko wady zależy od Pani wieku, a tej zmiennej Pani nie podała
Poza tym dane, które Pani przytacza wskazują na to, że to ryzyko zostało dla Pani wyliczone,