Prośba o interpretację wyników badania przy chorobie nowotworowej

Proszę o interpr.wyniku:(1/6870-6871)-mastekt.podsk.-ze zmiany-rak przewod.naciek.bez specyf.typu-6pkt=3+2+1(w skali Blooma-Richardsona mod.Nottingham.Typ inwazji raka-lity[A].maks.śr.nacieku-1,7cm(pT1c).ogniska zatorowe raka w naczyniach-poza brzegiem nacieku(. _>0,1cm)-nieob.(LVI-,BVI-).marg.:kolejno SLIMP(ze zmianą)A.minim.marg.L-boczny-0,7cm,P-tylny-0,2cm,A-przedni-0,5cm.pozostałe-S,I,M->1cm.Linie odcięcia chirurg.wolne od zmian nowotw.oprr.(R0).st.złośliw-(G):2.mam chęć życia i walki.pozdr.

Trudno zinterpretować obraz choroby na podstawie samego opisu badania hist -pat usunietego guzka. wyglada optymistycznie, ale to zależy jeszcze od ograzu w mammografii, obrazu klinicznego. typu operacji. Proponuję porozumiec się z lekarzem leczącym