Prośba o interpretację wyników boreliozy

Witam serdecznie.Proszę o interpretację wyników Boreliozy: BORELIOZA IGM (S) [S25] 8.3 AU/ml .wynik negatywny:ponizej 18,w.wątpliwy :>=18 do<22,wynik dodatni:>=22 BORELIOZA IGG (S) [S21] <5.0 AU/ml. Wynik negatywny :<10 AU/ml,wynik wątpliwy; >=10 do <15 AU/ml,w dodatni:>15 AU/ml.Z góry dziękuje.Z pozdrowieniami Piotr

Małgorzata Panek

Wg podanych dla danego laboratorium norm wyniki są ujemne, czyli nie przemawiają za boreliozą. Proszę pokazać wyniki lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam