Prośba o interpretację wyników glukozy i insuliny

Witam. Prosze o interpretacje wynikow glukozy i insuliny.Oto wyniki. Glukoza na czczo 89,3, normy 65-105 Glukoza po obciążeniu 75 gr.glukozy po 2 godzinach to 90,4 norma <140 Insulina na czczo 25,1 normy od 2,6-24,9 z literką H przy wyniku Insulina po 2 godzinach po obciążeniu 70,6. Dodam ze obecnie biore letrox 50 poniewaz prawdopodobnie mam niedoczynnosc tarczycy. Ostatni wynik tsh to 4,18. Mam 33 lata i spora nadwage. Z gory serdecznie dziekuje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Wyniki glikemii są prawidłowe, ma Pani wysokie stężenia insuliny, które mogą być wynikiem nadwagi i zwiększonej oporności na działanie tego hormonu. Ponadto, wynik stężenia TSH jest również zbyt wysoki, proszę udać się do endokrynologa, który zmodyfikuje leczenie letroxem. Pozdrawiam