Prośba o interpretację wyników morfologii u 25-latka

Witam Proszę o interpretacje moich wyników morfologi : WBC 10.0 10^3/ul. RBC 5.43 10^6/ul. HGB 17.8 g/dl. HCT 50.0 %. MCV 91.7 fl. MCH 33.1 pg. MCHC 36.0 g/dl. PLT 262 10^3/ul. RDW-SD 40.0 fl. RDW-CV 12.0 %. PDW 10.0 fl. MPV 9.8 fl. P-LCR 20.0 %. PCT 0.30 % CRP 5.8 mg/L To moje wyniki co one oznaczają...

Witam. Na wstępie muszę zaznaczyć, że wyniki powinny być interpretowane w kontekście bezpośredniego badania pacjenta oraz prezentowanych przez niego dolegliwości. Znajdujące się na granicy normy poziom białych i czerwonych krwinek oraz hemoglobiny mogą pojawić się w stanach odwodnienia oraz w związku ze stosowaniem niektórych leków.