Prośba o interpretację wyników na boreliozę

Proszę o interpretacje test wester bloot: Borelioza IgG P100 - Borelioza IgG VIsE + Borelioza IgG P58 - Borelioza IgG P41 -

VIsE to lipoptoteina Borelii ale 1 prążek to mało. Warto pomyśleć o PCR z moczu i krwi. Jest jeszcze kilka testów, ktire można rozważyć. Wsxystko oczywiście zależy od calosci pani stanu i objawów.